درباره

مپصا اچ آر

سرگذشت مپصا

بیشتر با مپصا اچ آر آشنا شوید

گروه MAPSA

در سال ۷۹ در تهران به ثبت رسیده است و بعنوان یک شرکت دانش بنیان، در حوزه های مختلف فعالیت می کند.

 

مهمترین فعالیت های مپصا، در حوزه مدیریت پروژه های صنعتی، خدمات مختلف در اکتشاف و تولید نفت و گاز مانند خدمات حفاری، مطالعات میدان، مطالعات آزمایشگاهی، بازرسی، آموزشی و توسعه نرم افزارهای خاص می باشد.

 

در حال حاضر حدود ۳۰۰ نفر در گروه مپصا فعالیت می کنند که حدود ۸۰ درصد نیروها در رده کارشناسی به بالا هستند که در دفاتر مختلف شرکت در کیش، پارک فناوری پردیس فعالیت می کنند.

شرکت MAPSA HR (موسسه پاص) 

گروه سرویس های بین المللی خدمات انسانی و مدیریت استعداد مپصا اچ آر، زیرمجموعه ای از شرکت مپصا بوده که مستقلا در حوزه خدمات منابع انسانی با کمپانی SelectHR  فعالیت خود را آغاز نموده. ماموریت این مجموعه ارتقاء فضای منابع انسانی سازمان ها و کاهش هزینه های مربوطه به آن با حداکثر کیفیت در تخصص افراد است. چالشی که سازمان ها و شرکت های چابک و فن آور با آن رو به رو هستند. لذا قادر است با ارائه راه کارها و خدمات  بین المللی متناسب با ساختار سازمان ها و نیاز آن ها در کنارشان باشد.

در حال حاضر این خدمات در اروپا (کشور اصلی بلژیک و هلند)، آفریقا و خاورمیانه با تمرکز بر روی ایران، ارائه می شود. ما هم برای شرکت های بین المللی فعال در بازار ایران و هم برای شرکت های ایرانی خدمات را ارائه می کنیم.

تمرکز ما بطور کامل بر روی نیروی با مهارت تخصصی بالاست.

موضوع مهمی که ما در خدمات منابع انسانی ارائه شده، لحاظ می کنیم، سفارشی شدن آنهاست. راه حل هایی که برای سازمان مشتری ، تیم های ما به آن می رسند از طریق تجزیه و تحلیل اهداف، فرهنگ سازمانی و نیازمندی های منابع انسانی شرکت ها می باشد.

ما در گروه های کاری نفت و گاز، دارویی، ساختمانی، ICT، صنعتی، مالی، آموزشی و مراکز خدماتی متخصص هستیم و تجربه کاری داریم.

چرا انتخاب MAPSA HR بهترین گزینه است ؟

ما به شما راه حل های کامل و با کیفیت بالا در تمام دامنه منابع انسانی ، از تامین نیرو برای پروژه ها، استخدام و خدمات مشاوره ای با تیم های حرفه ای و متخصص ارائه می کنیم.

شبکه های اجتماعی ما

با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی
اطلاعات بیشتری درباره‌ی مپصا کسب کنید 🙂